Translate
 
Producenci
Regulamin

Regulamin

 INFORMACJE OGÓLNE:

1. Złożenie zamówienia, rezerwacja lub zakup jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.

2. Klienci wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych celem realizacji transakcji oraz przesyłania „Newsletter-ów” tj. informacji o nowych produktach w sprzedaży.

3. Siedzibą firmy jest miasto Łaskarzew, NIP: 826-192-24-58, REGON: 147350890, dane kontaktowe: email: arteve@vp.pl, strona internetowa: www.antyk-arteve.pl, tel 505150525.

4. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

5.Wypełnienie formularza oraz naciśnięcie przycisku "zamawiam" jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Powoduje to zapisanie w bazie danych informacji wpisanych w formularzu oraz nazwy hosta nadawcy i godziny wysłania formularza.

6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę "Art-Eve" w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.

7. Zamówienie potwierdzone, zgodnie z Art. 66. ust. 1 KC, traktowane jest jako złożone oświadczenie woli. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia firma "Art-Eve". zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zamówienia.

8. Zamówienia realizowane są w ciągu dwóch dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto firmy " Art-Eve" lub dostarczenia potwierdzenia o dokonaniu przelewu. Na czas realizacji zamówienia składa się obsługa zamówienia przez firmę "Art-Eve" oraz czas dostarczenia towaru przez Kuriera. Strony mogą ustalić inny czas lub sposób realizacji zamówienia.

9. Firma " Art-Eve " zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji zamówienia lub zmiany ceny zamawianego towaru firma "Art-Eve" zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Zamawiającego. Zamawiający ma w takim przypadku prawo do odstąpienia od zamówienia. Firma " Art-Eve" zwróci przelewem na konto Zamawiającego wszelkie wniesione przez niego przedpłaty.

10. Zamówienia złożone po godzinie 11.00 traktowane są jak złożone w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy traktowane są jak złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu złożenia zamówienia.

11. W przypadku upoważnienia firmy "Art-Eve " przez Zamawiającego do wystawienia faktury VAT -marża bez podpisu, wraz z towarem dostarczony zostanie jedynie oryginał faktury. Upoważnienie jest jednorazowe i dotyczy tylko danego zamówienia.

12. Dla wszystkich kwestii spornych zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego Rzeczpospolitej Polskiej.

13. Zamówienia w serwisie "Antyki Art-Eve" dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jes

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl